Promocje na kolonie i obozy – gdzie ich szukać? Na jakie obniżki można liczyć?

Od pewnego czasu przeglądasz oferty obozów i kolonii, co powoduje u Ciebie coraz większą nerwowość i obawy o stan budżetu domowego? Doskonale to rozumiemy. Ceny zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży są w tym roku stosunkowo wysokie i wielu rodziców powoli przestaje być stać na sfinansowanie pociesze atrakcyjnego wyjazdu wakacyjnego. Na szczęście niektórzy organizatorzy właśnie teraz startują z fajnymi promocjami na kolonie i obozy, z czego zdecydowanie warto skorzystać. W naszym artykule podpowiadamy, gdzie szukać takich promocji i o jakich obniżkach w ogóle mówimy.

Rabaty? Ten organizator wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców

W dobie powszechnej drożyzny i bardzo wysokich cen wyjazdów turystycznych wcale nie jest normą, że organizatorzy oferują jakiekolwiek rabaty – aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić dowolne biuro podróży.

Tym bardziej warto zwrócić uwagę na ofertę Kogis, czołowego organizatora turystyki dziecięcej i młodzieżowej. Firma właśnie rusza ze świetną promocją na kolonie i obozy, w ramach której rodzice mogą zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na pojedynczej rezerwacji.

Wysokość rabatu jest uzależniona od rodzaju imprezy, czasu jej trwania oraz lokalizacji, a tym samym od ceny wyjściowej. Największe obniżki sięgają 500 złotych, co już stanowi bardzo dużą ulgę dla budżetu domowego i pozwala poważnie pomyśleć o sfinansowaniu dziecku atrakcyjnego wyjazdu wakacyjnego.

Z aktualną promocją na kolonie i obozy Kogis możesz się zapoznać na stronie internetowej .

Jak szukać promocyjnych ofert wyjazdów dla dzieci i młodzieży?

Najlepiej bezpośrednio na stronach organizatorów, którzy regularnie informują o promocjach również w swoich mediach społecznościowych. Jeśli masz sprawdzonego organizatora kolonii i obozów, to po prostu co jakiś czas zajrzyj na jego witrynę.

Jeśli natomiast ma to być pierwszy wyjazd Twojego dziecka, to Kogis na pewno będzie dobrym wyborem. Mamy tutaj do czynienia z jednym z najbardziej renomowanych i najwyżej ocenianych przez rodziców organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce.

Kogis działa na rynku od wielu lat, ma niezbędne licencje, wszystkie wyjazdy są oczywiście zgłaszane do odpowiedniego Kuratorium Oświaty. Wielką zaletą Kogis jest imponująca oferta obozów i kolonii, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Kogis organizuje kolonie i obozy o tematyce m.in.:

 • Anime i manga;
 • Artystyczne;
 • Sportowe;
 • Survivalowe;
 • Harry Potter;
 • Minecraft;
 • Jeździeckie;
 • Żeglarskie;
 • Chillout (czyli z akcentem na totalny wypoczynek);

Posyłając dziecko na kolonie lub obóz tematyczny masz pewność, że dobrze spędzi wolny czas, nie będzie narzekać na nudę i znajdzie nowych znajomych, którzy podzielają te same zainteresowania. Naprawdę warto postawić na taką imprezę, która w dodatku może być dla dziecka źródłem inspiracji czy pozwolić mu rozwinąć swoją pasję.

Zalety kolonii i obozów Kogis

Kogis to jeden z najchętniej wybieranych organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży. Przemawia za tym nie tylko obszerna oferta, ale także szereg innych zalet, jak:

 • Wykwalifikowana, doświadczona kadra;
 • Wyjazdy z różnych miast, co oszczędza rodzicom czas i pieniądze na podwożeniu dziecka na miejsce zbiórki;
 • Bogaty program imprezy;
 • Atrakcyjne wycieczki w cenie pobytu;
 • Nowoczesna, komfortowa baza wypoczynkowa, w tym ośrodki z prywatną plażą i bezpośrednim dostępem do morza;
 • Obozy i kolonie są organizowane w najatrakcyjniejszych regionach Polski, nad morzem, w górach i nad jeziorem;

Ile kosztują kolonie i obozy dla dzieci?

Chcąc zafundować dziecku naprawdę fajny wypoczynek, z mnóstwem atrakcji, w dobrych warunkach i pod nadzorem wykwalifikowanej kadry, trzeba się liczyć z wydatkiem na poziomie 2000-3000 zł za 10-dniowy pobyt. Nie jest to wygórowana kwota jak na obecne realia. Zwłaszcza, że można ją jeszcze obniżyć korzystając z promocyjnego rabatu.

Kiedy polować na takie okazje? Zwykle najlepsze promocje pojawiają się w okresie zimowym oraz tuż przed startem sezonu wakacyjnego. Warto więc albo wcześnie rezerwować wyjazd dla dziecka, albo uzbroić się w cierpliwość i wyczekać do samego końca sprzedaży.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.