Obozy taneczne Kogis – opinie. Dlaczego warto postawić na tego organizatora?

Decyzja zapadła: w tym roku dziecko pojedzie na zorganizowany obóz. To bardzo dobry pomysł, który z jednej strony gwarantuje dziecku zasłużony wypoczynek, a z drugiej będzie jednym z pierwszych kroków w kierunku usamodzielnienia się. Jeśli powoli zaczynasz przeglądać oferty obozów i wiesz, że powinien to być obóz taneczny (zgodnie z zainteresowaniami dziecka), to skorzystaj z naszej wskazówki i sprawdź ofertę Kogis. Ten organizator cieszy się dużym zaufaniem rodziców, działając na polskim rynku od wielu lat.  Dominujące pozytywne opinie o obozach tanecznych Kogis nie są dziełem przypadku. Co o tym decyduje? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Szeroki wybór obozów tanecznych

Jeśli Twoje dziecko kocha taniec, już trenuje lub dopiero ma zacząć zajęcia pod okiem instruktora, to wakacyjny obóz taneczny może być strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza, że w ofercie Kogis znajdziesz szeroki wybór takich imprez, organizowanych w najatrakcyjniejszych zakątkach Polski.

Kogis proponuje m.in.:

  • Obóz taneczny dla dzieci w wieku od 11 do 17 lat w Łazach;
  • Obóz taneczny dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat również w Łazach;
  • Obóz musicalowy „Broadway” dla młodzieży w wieku od 11 do 17 lat w nadmorskich Łazach;
  • Kolonię musicalową „Soy Luna” dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat w Łazach;
  • Kolonię dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat „Taniec, śpiew, plastyka” w Łazach;

Jak widzisz jest tutaj w czym wybierać, a piękny, nowoczesny i bezpieczny ośrodek w urokliwej nadmorskiej miejscowości, tuż przy plaży, stanowi dodatkowy atut oferty Kogis.

Atrakcyjny program

Warto zauważyć, że zajęcia taneczne są tylko jednym z wielu elementów programów obozów organizowanych przez Kogis. Dzieci nie spędzą całego wyjazdu na sali z instruktorem, ale też będą mogły bawić się na świeżym powietrzu, uprawiać sport, zwiedzać czy plażować.

Co ważne, w cenie każdego obozu są już uwzględnione wycieczki m.in. do Mielna czy wizyta w aquaparku w Koszalinie. Nikt na pewno nie będzie narzekać na nudę.

Zaangażowana kadra

Kogis to organizator obozów dla dzieci i młodzieży z wieloletnim doświadczeniem, który współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi opiekunami. To oni decydują o tym, czy dzieci wrócą do domów z szerokim uśmiechem na twarzy.

Profesjonalizm i zaangażowanie kadry obozu przekładają się również na pełne bezpieczeństwo młodych ludzi. Zadaniem opiekunów jest zachęcanie obozowiczów do uczestnictwa w zajęciach grupowych, co jest szczególnie ważne w przypadku osób nieśmiałych, mających trudności z nawiązywaniem relacji z rówieśnikami.

Wyjazdy z wielu miast

Ważnym atutem oferty obozów Kogis jest to, że wyjazdy odbywają się z różnych miast, m.in. z Bydgoszczy, Piły, Kutna czy Koła, a więc nie tylko tych największych ośrodków. Dzięki temu nie ma potrzeby zawożenia dziecka na miejsce zbiórki często 100 i więcej kilometrów od domu. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze.

Małe grupy

Kogis dba o to, aby każdy obozowicz czuł się swobodnie i miał możliwość szybkiego zintegrowania się z grupą. Sprzyja temu tworzenie niewielkich grup, w których nikt nie jest anonimowy, nie musi martwić się wykluczeniem czy brakiem akceptacji ze strony rówieśników, o co dbają także sami opiekunowie. To ważne, jeśli dziecko ma po raz pierwszy pojechać na wakacje bez rodziców.

Pozytywne opinie o obozach tanecznych Kogis są dostatecznym argumentem przemawiającym za tym, aby szukając wakacyjnego wyjazdu dla dziecka postawić właśnie na tego sprawdzonego organizatora. Z pełną ofertą obozów, nie tylko tanecznych, zapoznasz się na stronie internetowej Kogis.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.