Promocje na kolonie dla dzieci: na co mogą liczyć rodzice?

Posłanie dziecka na kolonie to dla wielu rodziców oczywisty wybór. Kolonie sprzyjają integracji z innymi dziećmi, pomagają w usamodzielnieniu, a przede wszystkim są super czasem spędzonym poza domem, w pięknym miejscu i z mnóstwem codziennych aktywności. Rodziców martwi jedno: rosnące ceny wyjazdów kolonijnych. Wynika to oczywiście z podwyżek kosztów, jakie ponoszą organizatorzy wypoczynku dzieci i młodzieży. Na szczęście są biura, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rodziców i regularnie organizują korzystne promocje na kolonie dla dzieci. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

Promocyjne ceny, czyli właściwie jakie?

W dobie wszechobecnej drożyzny wiele osób z góry zakłada, że promocja to tak naprawdę „promocja”, a cena – jeśli w ogóle – to została obniżona tylko symbolicznie. Na szczęście na rynku turystyki młodzieżowej i dziecięcej znajdziemy chlubne przykłady przeczące tej tezie.

Przejrzeliśmy oferty czołowych organizatorów turystyki i wiemy, że w wielu przypadkach promocje są naprawdę atrakcyjne i tym samym godne zainteresowania. Na przykład Kogis, popularne i bardzo cenione przez rodziców biuro specjalizujące się w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, w ramach trwającej promocji obniża ceny wybranych kolonii nawet o kilkaset złotych. Szczegóły można sprawdzić na stronie internetowej https://www.kogis.pl/promocje/.

Kilkaset złotych obniżki na pojedynczej rezerwacji to kilkanaście procent oszczędności dla domowego budżetu. Jeśli więc z lekkim przerażeniem obserwujesz rosnące ceny obozów i kolonii, martwiąc się, że nie będzie Cię stać na sfinansowanie dzieciom letniego wypoczynku, to zacznij rozglądać się za promocjami – tych naprawdę nie brakuje.

Gdzie i kiedy szukać promocji na kolonie dla dzieci?

Najlepiej zacząć od wizyty na stronie biura organizującego kolonie i obozy. Jest to podstawowe źródło informacji o aktualnych czy przyszłych promocjach. Dodatkowo warto śledzić portale poświęcone turystyce dziecięcej i młodzieżowej oraz oczywiście korzystać z informacji kolportowanych w mediach społecznościowych.

Kiedy jest najlepszy czas na wyszukiwanie promocji na kolonie dla dzieci? Trudno wskazać konkretne terminy, ponieważ wiele biur przedłuża ogłoszone promocje do momentu sprzedaży wszystkich lub przynajmniej zdecydowanej większości miejsc.

Faktem jest, że na najlepsze promocje można liczyć w dwóch okresach w roku:

  1. Zimą– wówczas biura organizują promocje na kolonie i obozy po to, aby przypomnieć o sobie rodzicom i zmotywować ich do składania wczesnych rezerwacji.
  2. Późną wiosną– czyli tuż przed końcem roku szkolnego, kiedy wielu rodziców nie wybrało jeszcze kolonii dla dziecka, licząc na dobre promocje (biura obniżają ceny niektórych imprez, aby sprzedać ostatnie wolne miejsca).

Kolonie dla dzieci z Kogis – zawsze dobry wybór

Kogis to jeden z najbardziej renomowanych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce. Od wielu lat zapewnia bezpieczny, atrakcyjny wypoczynek w najpiękniejszych zakątkach naszego kraju – nad morzem, nad jeziorem, w górach czy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Kogis to:

  • Wykwalifikowana, doświadczona i zaangażowana kadra wychowawców, instruktorów i animatorów;
  • Wyjazdy z wielu miejscowości, w tym tych mniejszych, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na odwożeniu dziecka na miejsce zbiórki;
  • Nowoczesne, komfortowe ośrodki kolonijne, również z prywatną plażą lub z bezpośrednim dostępem do niej;
  • Bogaty program kolonii, przede wszystkim tematycznych;
  • Wycieczki i inne atrakcje w cenie imprezy;

Zwracamy również uwagę na wyjątkowo obszerną ofertę kolonii dla dzieci. Kogis specjalizuje się w organizacji imprez tematycznych, których program jest zbudowany wokół konkretnej pasji młodych ludzi – na przykład tańca, sportu, anime i manga, muzyki, prac plastycznych, LEGO, MINECRAFTA, Harry’ego Pottera i wielu innych.

Z pełną ofertą kolonii i obozów organizowanych przez Kogis możesz się zapoznać na stronie internetowej https://www.kogis.pl/.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.