Obóz RPG w świecie „Wiedźmina”? Świetna propozycja dla każdego fana sagi!

„Wiedźmin” to jedna z najpopularniejszych polskich książek na świecie. Sprzedała się w milionach egzemplarzy, na co duży wpływ miał gigantyczny sukces serii gier komputerowych o tym samym tytule (autorstwa studia CD Projekt RED). Dziś „Wiedźmin” jest niemal synonimem gier RPG, dlatego wielu młodych ludzi zaczyna swoją przygodę z tym gatunkiem właśnie od książek Andrzeja Sapkowskiego oraz wspomnianych gier. Masz w domu maniaka wiedźmińskiej sagi? W takim razie koniecznie pomyśl o zafundowaniu mu obozu RPG, którego program został zbudowany wokół świata „Wiedźmina”. Szczegóły znajdziesz w naszym artykule.

Mnóstwo dobrej zabawy na świeżym powietrzu

Wbrew pozorom obóz RPG nie sprowadza się do tego, że młodzi ludzie całe dnie spędzają nad grami planszowymi. Idea jest zupełnie inna: chodzi tutaj o przeniesienie świata gry do rzeczywistości.

Dlatego uczestnicy obozu wcielają się w różne postaci i samodzielnie obmyślają plan gry fabularnej, która przebiega w terenie, w pięknych okolicznościach przyrody, na świeżym powietrzu. To ważna zaleta z punktu widzenia rodziców, którym zależy na tym, aby dziecko spędziło wakacje w sposób aktywny.

Uczta dla wyobraźni

Obozy RPG to propozycja dla tych, którzy uwielbiają marzyć, mają bardzo bujną wyobraźnię i dzięki temu podchodzą do życia w sposób kreatywny. Warto to pielęgnować w sobie, a świetnym sposobem na to jest wzięcie udziału w wakacyjnym obozie RPG.

Jeśli widzisz, że Twoje dziecko jest bardzo kreatywne, ciągle wymyśla sobie nowe zabawy, uwielbia literaturę fantastyczną i gry komputerowe oraz planszowe, a do tego jest fanem „Wiedźmina”, to naprawdę trudno o lepszą propozycję wakacyjną dla niego.

Jaki obóz RPG osadzony w świecie „Wiedźmina” wybrać?

Mamy dla Ciebie konkretną propozycję. To Obóz Wiedźmiński z oferty Kogis – jednego z najbardziej renomowanych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce. Ten obóz jest absolutną rewelacją dla każdego fana świata „Wiedźmina”, niezależnie od tego, czy ma za sobą lekturę książek Sapkowskiego, czy poprzestał tylko na grach od CD Projekt RED.

Zwracamy uwagę na przebogaty program imprezy, który obejmuje m.in. trening szermierczy, zdobywanie wiedzy o potworach, polowanie, poznawanie historii magii, ważnie magicznych mikstur, trening sprawnościowy, własnoręczne tworzenie oręża czy Lekcje Historii Wiedźmińskiej.

Ponieważ jednak nie samą grą fabularną obozowicz żyje, to w programie tej imprezy znalazły się również takie atrakcje, jak wycieczka do aquaparku w Koszalinie, wycieczka na słynną Górę Chełmską, wycieczka do Mielna czy zawody sportowe. Program jest tak bogaty, że najlepiej będzie po prostu zapoznać się ze szczegółami na stronie https://www.kogis.pl/obozy/oboz-wiedzminski-lazy-k-mielna/.

Na koniec dodajmy, że Obóz Wiedźmiński z oferty Kogis jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 17 lat. Impreza odbędzie się w Łazach koło Mielna, czyli w jednej z najpiękniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu Bałtyku.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.